TerraMedusa Hakkında

Arka plan

TerraMedusa Felsefesi

İnsanlar genellikle önümüzdeki iki yıl içinde olacakları abartır, on yıl içinde olacakları ise hafife alır.

Teknoloji “rüzgarı yakalamak” değil “rüzgarı yaratmaktır”.

Yaşamak, düşünmek, üretmek ve korumak için her zamankinden daha muhteşem bir dönemdeyiz. Bugünkü toplum, bakır ile başlayıp, fiberoptik kablolarla sarılmış bir bilgi çağında yaşıyor. Biz ise bu bilgi çağının gereksinimlerinin ötesinde, bilgisayarların önemini yitirdiği, her şeyin devasa bir bilgi ağı olan “Internet” olduğu ve oradaki bilgilerin güvenle korunabildiği bir gelecek görüyoruz.

Amacımız “bilgi ile insan” arasında bir “konnektör” olmak. Bu yüzden geçmişimizde biriken bilgiyi, tutkuyu ve bizi harekete geçiren heyecanı TerraMedusa adı altında topladık. TerraMedusa, 21. yüzyılda Internet’in varolduğu nokta ve güvenli geleceğini belirleyen “bilgi ile insanın” yapıtaşı olduğu bir kuruluştur.

TerraMedusa olarak bilgi güvenliği pazarında dünya çapındaki çoğu büyük firma için en güvenilir danışman durumundayız. Üst yönetim ile direkt olarak çalışmamızın yanı sıra, bazı durumlarda danışmanlık ve veri aktarımı sağlanması da sunduğumuz servisler arasında yer almakta. Bizden en çok talep edilen hizmet ise; Bilgi Güvenliği konusunda yardım alınan diğer danışmanların, kurumların işlerinin kontrol edilerek, yönetime nihai tavsiyelerimizin sunulması şeklinde.

Stratejik Siber Güvenlik Çözümleri sunduğumuz uzun müşteri listemiz, büyük ölçekli firmalar yanında küçük ölçekli firmalar olmak üzere devlet, askeri, adli ve kamu vb. gibi çeşitli birçok sektörden gelen firmalardan oluşmakta. Özel sektör müşterilerimiz ise ulaştırma ve enerjiden haberleşmeye, sigorta ve finansal olmak üzere geniş bir alana yayılmış durumda. Bilgi Güvenliği konusunda alanımızda günden güne artan bir üne sahip olmak ve müşterilerimizin olumlu yöndeki övücü referanslarını toplamak bizim için gurur verici. Öyle ki işimizin ciddi bir kesimini tekrar hizmet almak isteyen eski müşterilerimiz oluşturmakta.

Adına “TerraMedusa” dediğimiz bu yapıda biz, sizi bilgiye daha kolay ve daha çabuk nasıl ulaştırabileceğimizin, aynı zamanda sizin daha güvenli bir ortam içerisinde nasıl çalışabileceğinizin arayışındayız. Bilgiyi ve çözümü size “mükemmel” biçimde sunmak için çalışıyoruz.