Kazançlı bir ortaklık

 

Size TerraMedusa ile birlikte kazanabileceğiniz kazançlı bir iş ortaklığı sistemi sunuyoruz

 

Kurumsal

Kurumsal firmalar, müşterilerinde gerçekleştirilecek Penetrasyon Testi, Siber İstihbarat ve Danışmanlık çalışmaları ile ilgili TerraMedusa ile birlikte çalışarak iş ortaklığı modeliyle düzenli gelir elde edebilirler.

Bireysel

Kurumlara danışmanlık sağlayan kişiler de TerraMedusa’nın iş ortaklığı programına katılarak danışanlarına TerraMedusa’nın hizmet verdiği alanlarda çözümler sağlayarak müşterilerinin güvenli bir ekosistemde çalışmalarını sağlayabilir.

 

TerraMedusa Partnerlik Programı nedir?

TerraMedusa Partnerlik Programı, kurum veya kişilerin kendi müşterilerine TerraMedusa çözümlerini önermesi ve gerçekleştirilen proje üzerinden gelir paylaşımına dayanır.

Partner firma olmak için kurum olmak zorunlu mu?

Partner firma olmak için şirket olmak şart değildir. Fatura kesebiliyor olmanız gerekmez. Sizin adınıza gerekli vergiler ödendikten sonra gelir paylaşımında belirlenen oran tarafınıza ödenir.

 

Süreç nasıl tamamlanıyor?

Gelir paylaşımının esaslarına dair bilgilendirme yapıldıktan sonra TerraMedusa ile partner firma arasında bir sözleşme imzalanır. Sonrasında partner firma yönlendirmeyi yapar. TerraMedusa uzmanları kurum ile görüşüp çözümü sunar. Anlaşma sağlandıktan, çalışma tamamlandıktan sonra partner firmaya fatura veya vergileri ödenmiş makbuz karşılığı ödeme yapılır.

Katılmak için ne yapmalıyım?

TerraMedusa Partnerlik Programına katılmak için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.