Size TerraMedusa ile birlikte kazanabileceğiniz kazançlı bir iş ortaklığı sistemi sunuyoruz

Kazançlı Bir İş OrtaklığıKurumsal firmalar, müşterilerinde gerçekleştirilecek Sızma Testi / Penetrasyon Testi vb. Stratejik Siber Güvenlik çalışmaları ile ilgili TerraMedusa ile birlikte çalışarak iş ortaklığı modeliyle düzenli gelir elde edebilirler.Kurumlara danışmanlık sağlayan kişiler de TerraMedusa’nın iş ortaklığı programına katılabilir. Danışanlarına TerraMedusa’nın hizmet verdiği alanlarda çözümler sağlayarak müşterilerinin güvenli bir ekosistemde çalışmalarını sağlayabilir.


Sık Sorulan Sorular

TerraMedusa İş Ortaklığı Programı, kurum veya kişilerin kendi müşterilerine TerraMedusa çözümlerini önermesi ve gerçekleştirilen proje üzerinden gelir paylaşımına dayanır.

Gelir paylaşımının esaslarına dair bilgilendirme yapıldıktan sonra TerraMedusa ile iş ortağı firma arasında bir sözleşme imzalanır. İş ortağı firma yönlendirmeyi yapar. TerraMedusa uzmanları kurum ile görüşüp çözümü sunar. Anlaşma sağlandıktan, çalışma tamamlandıktan sonra partner firmaya fatura veya vergileri ödenmiş makbuz karşılığı ödeme yapılır.

TerraMedusa iş ortağı olmak için şirketiniz olması şart değildir. Fatura kesebiliyor olmanız gerekmez. Sizin adınıza gerekli vergiler ödendikten sonra gelir paylaşımında belirlenen oran tarafınıza ödenir.

TerraMedusa İş Ortaklığı Programına katılmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.